Grupa pilna! Izvēlies kādu citu piedzīvojumu - adventurelab.lv sākumlapā.

Ja Latvijā marta sākumā  ziema jau atvadās, tad Lapzemē tas ir īstais laiks slēpošanai un aktivitātēm svaigā gaisā - garā diena, siltā saule, ideāla slīdamība un pasakaina ziemas daba visapkārt rada tik lielu vēlmi atgriezties atkal un atkal.

Datumi: 04.–11. marts, 2017 (6 dienas Lapzemē)
Brauciena maksa: 360 EUR
Pavasaris ir ideāls laiks slēpošanai Lapzemē, jo strādās visas trases, saulīte un zilās debesis ir lielisks priekšnosacījums labai, aktīvai atpūtai. Ak jā, sniegs Lapzemē šajā laikā netrūkst.

Šajā pavasarī plānojam braukt uz vienu no lielajiem slēpošanas kūrortiem (Yllas, Ruka vai Levi), kur vienuviet ir pieejami visi ziemas prieki, kā slēpošanas gan ar distancenēm, gan uz kalna, lieliskas pastaigas mežā, ķerot ziemeļbriežus vai citas aktivitātes, ko piedāvā kūrorts. Kā pierasts, distanču trases vienmēr ir lieliskā kvalitātē un arī kalns būs labs, jo kā nekā visos iepriekš minētajos kūrortos tiek organizētas arī starptautiskas sacensības.

Norises plāns:
CEĻŠ: Braucam ar busiņu, 9 cilvēki. Izbraucam piektdienas naktī un jau sestdien pirms pusnakts sasniegsim mūsu mājiņu, kur ērti iekārtosimies, lai jau svētdienā varam sākt baudīt visus priekus.

AKTIVITĀTES: Distanču slēpošanas trases virs 200 km garumā, no kurām ~30 km ir izgaismotas arī vēlu vakaros. Viens no lielākajiem slēpošanas kalniem Somijā (tai skaitā ar gondolas pacēlāju), un  dažādu līmeņu trasēm. Neaizmirstama daba un citas izklaides.

DZĪVOŠANA: Kā parasti dzīvosim koka guļbūves mājiņā ar virtuvi, saunu un citām ekstrām netālu no slēpošanas trasēm.

Datumi: 04.–11. marts, 2017 (6 dienas Lapzemē)
Brauciena maksa: 360 EUR

Brauciena dalības maksa iekļauj:

  1. Transporta izmaksas ieskaitot inventāra transportu
  2. Prāmja biļetes (Tallina-Helsinki-Tallina)
  3. Dzīvošanu omulīgos apartamentos Somijas Lapzemē
  4. Brauciena sagatavošanu, koordinēšanu un vadīšanu
Piesakies mājaslapā, rakstot vai zvanot Haraldam
haralds (et) adventurelab.lv
26 494 972

Par 2014. gada piedzīvojumiem Lapzemē varēsi atrast lieliskajā Kristas rakstā - Atskats uz pavasara slēpošanas braucienu Ruka 2014

Ko tur gari stāstīt, labāk parādīt video gan no Distanču slēpošanas trasēm, gan arī nobraucieniem no kalna:
 
Twitter ieraksti Twitter ieraksti