Somijas Lapzemi tiešām var nosaukt par Ziemas paradīzi. AdventureLab komandu tā aicina atgriezties katru sezonu kopš tālā 2008.gada. Braucam jau Ziemassvētku laikā, kad visvairāk kārojas izbaudīt ziemas priekus. Distanču slēpošana perfekti iekārtotās trasēs, lielais kalns snowotājiem un slēpotājiem, lieliska kompānija, svētku vakariņas, pirtiņa un vārtīšanās sniegā. Pievienojies un ņem līdz arī sev tuvos!

Ar kopīgām Ziemas aktivitātēm sagaidīsim un pavadīsim Ziemassvētku nedēļu, bet no atvaļinājuma iztērēsies tikai 2 dienas.

CEĻŠ: Braucam ar 9 vietīgu busiņu. Izbraucam piektdienas naktī uz sestdienu, lai jau pirmo nakti sagaidītu jaunajās Ziemassvētku mājās un svētdien no rīta jau būtu gatavi doties iepazīt Ziemeļu paradīzi.

AKTIVITĀTES:
Distanču slēpošanas trases 330 km garumā, no kurām 28 km ir izgaismotas naktīs. Lielākais kalnu slēpošanas kalns Somijā ar 63 dažādu līmeņu trasēm. Neaizmirstama daba un citas izklaides.

DZĪVOŠANA: Kā parasti dzīvosim koka guļbūves mājiņā ar virtuvi, saunu un citām ekstrām netālu no slēpošanas trasēm.

Brauciena izmaksas ir 245 Ls jeb 348 EUR (iekļauts ceļš un dzīvošana).

Šī brauciena gala mērķis vēl precīzi nav noteikts, bet tas noteikti būs Somijā aiz polārā loka, kur atrodas labākie ziemas aktivitāšu centri. Kā allaž mūs sagaidīs piesniguši meži un kalni ar pasakainām ainavām, izcili sagatavotas distanču slēpošanas trases 330 km garumā, slēpošanas/snovošanas kalns ar garāko nobraucienu Somijā (3 km) un daudzas citas atpūtas iespējas.

Distanču slēpošana: trašu kopgarums sastāda 330 km, no kuriem 28 km ir izgaismotas un pieejamas arī vakara slēpojumiem. Trases ir kvalitatīvas, katru dienu tās tiek atjaunotas ar retraku, pieejamas trases dažādiem sagatavotības līmeņiem un slēpošanas stiliem. Gar trasēm izvietotas 25 Lean-to atpūtas vietas, kā arī 14 kafejnīcas. Neatņemama sastāvdaļa, protams, ir neaizmirstamas sniegbaltas dabas ainavas, jo trases atrodas līdz pat 540 m v.j.l. augstumā.

Kalnu slēpošana: Viens no lielākajiem Somijas kalnu slēpošanas kalniem - 63 trases (6 zaļās, 27 zilās, 24 sarkanās un 6 melnās), 29 pacēlāji (arī gondolas un krēslu pacēlāji). Tāpat pieejamas vairākas offroad trases pūdera cienītājiem.

Dzīvosim guļbūves mājiņā ar saunu, virtuvi un citām ērtībām. Pārtiku un citas sadzīviskās lietas ņemam līdzi no Latvijas. Kopīgi gatavosim maltītes, pušķosim egli un visādi citādi atzīmēsim draudzīgi Ziemassvētkus.


Ja ir kādi jautājumi vai ierosinājumi:
Zvani Andim - 29727745 
Raksti info [at] adventurelab.lv


 
Twitter ieraksti Twitter ieraksti