Grupa pilna! Atgriešamies arī 2019.gadā - Lieldienu brīvdienas Korsikas kalnos.

Maija brīvdienās
laižam ar tiešo reisu no Rīgas uz Korsiku. Korsikā pavadīsim 4 dienas, ko veltīsim iepazīšanās pārgājieniem, lai veiksmīgi sagatavotos lielajam GR20, ko plānojam nedaudz vēlāk.
Dzīvosim ētrā mājiņā ar baseinu un katru dienu dosimies vienas dienas pārgājienos pa kalnu takām un baudīsim Vidusjūras fjordu (kalanku) kalnu saulīti. Trekings slavenajā Restonica kalnu takā ar 2 fantastiskiem kalnu ezeriem. Uzkāpsim Kapkorsas pussalas augstākajā punktā Monte Stello kā arī dosiemies pārgājienos no Korsikas kalnu galvasspilsētas Corte

Tiešais lidojums Maija brīvdienās:
  29.04.2017: Rīga 02:30 04:40 Bastija
  02.05.2017: Bastija 22:10 02:10 Rīga
Grupa: Interese par šo braucienu bija tik liela, ka būs 2 busiņi un kopā brauksim 16-18 piedzīvojumu meklētāji. 

Dzīvošana: Mums būs kārtīga Villa, kurā ietas pietiks visiem un kurā ir pat baseins, bet tas, protams, ir mazāk svarīgi, jo Villa atrodas 200metrus no Vidusjūras.
Villā ir liela virtuve un kopīgs lielais saimes galds, tāds pats ir arī iekšējā dārzā. Pārīšiem būs King Size gultas, bet citiem būs arī draudzīgāk divstāvu gultās jāpadzīvo. Ko tur daudz stāstīt, labāk apskatiet šīs skaistās bildes.

Programmā:

1.diena 29.apr - Calvi 'Capu di a Veta'
Ielidojam 4:40 pēc vietējā laika. Sagaidām nomas punkta atvēršanos, salādējam somas busiņos un pa taisno dodamies uz Korsikas dienvidu galvaspilsētu Kalvi, kur mums paredzēts 13km garš pārgājiens. Pārgājiena sākums un beigas Kalvi pilsētā, bet būs arī jāpakājas, jo kopējā austumu starpība ap 700m. Takas vijas vedīs garām Notre Dame de la Serra katedrālei. 
Vakarā iekārtojamies mūsu mājinā. Pirmās dienas paiku ņemam līdz no mājām. 

2.diena 30.apr - Restonica - Lac de Melu i de Capitellu
Vispopulārākā taka visā Korsikā dēļ dabas un samērā vieglas pieejamības.
Pārgājiena laikā redzēsim 2 skaistākos Korsikas ezerus. Lac de Capitello ezers ir arī dziļākais (55m) visā Korsikā un to ieskauj fantastiski kalni 2230m augstumā. Taka vīsies arī gar Restonica kalnu upi un nonāksim pie otra ne mazāk skaista ezera Lac de Melu. Nebūs arī tik viegla pastaiga, bet grūtākās vietas ir aprīkotas ar ķēdēm, lai droši turpinātu ceļu.

3.diena 1.maijs -  Tavignanu
Skaista taka gar upi no Corte pilsētiņas. Kopā ap 16km brīnišķīgu skatu. Šī taku piemērota arī kanjoningam, ja kāds vēlēsies ielekt vai nopeldēties kādās no popolārākājām vietām. Bet ūdens būs vēl pavēs un hindras mums nebūs līdz.

4.diena 2.maijs - Capcorse
Tomēr Kapkorsas pārgājiens pārcelts uz pēdējo dienu. 
Kāpsim no Pozzo līdz pat augstākajam punktam Monte Stello (1370m), no kura baudīsim skatus uz Korsikas ziemeļu kalniem. Distance vienā virzienā 11km, augstuma starpība 1030m. 

Grupas vadītājs Andis Zeidmanis.

Droši sazinies ar mums:
[email protected]
29727745


Paši vēl neesam bijuši Korsikā, līdz ar to aizņēmāmies video no citiem piedzīvojumu meklētājiem. Īstais video sākas no 1m22s:
 
Twitter ieraksti Twitter ieraksti