Distanču un kalnu slēpošana Jaunā gada brīvdienās - Yllas, Lapzeme

Datumi 28.12.2017. - 3.01.2018. (5 aktīvas dienas Lapzemē)

2019.gada Lapzemes slēpošana 19.-26.janvārī

Ja vēlies izbdaudīt garantētus ziemas priekus, tad ir jādodas uz Lapzemi, kas ir krietnu gabaliņu aiz polārā loka. Distanču slēpošana perfektās nebeidzamās trasēs. Lielais kalns ar garāko nobraucienu visā Somijā. 

Lai pieteiktos vai uzdotu kādu jautājumu, spied PIETEIKTIES!
Liriska atkāpeJa gribas izdzīvot ziemu kā no Disney bērnības filmām nedēļa garumā, tad ir jābrauc uz Lapzemi. Gan Andis, gan Haralds to dara jau 12. ziemu neizlaižot ne reizi, biežāk pat aizbraucot uz vēl vienu nedēļu pavasarī. Vienmēr braucam ap Ziemassvētku un Jaungada brīvdienām, kad visvairāk kārojas izbaudīt ziemas priekus, kas Latvijā pēdējos gados liek vilties UN ietaupās atvaļinājumu dienas. Distanču slēpošana perfekti iekārtotās trasēs, lielais kalns snowotājiem un slēpotājiem, svētku vakariņas un jaungada svinības pie kalna, pirts ar lēkšanu svaigās kupenās katru vakaru. Un kas ir vēl svarīgāk, var satikt riktīgi foršus cilvēkus šajos braucienos. 

DISTANČU SLĒPOŠANA: Somijā distanču slēpošanas trašu kopgarums ir mērāms tūkstošos km. Vienā pašā Yllas, kur mēs šogad brauksim ir 330km, no kuriem 40 ir izgaismoti. Somijā regulāri notiek FIS pasaules kausa posmi kā slēpošanā, tā arī biatlonā, līdz ar to ir iespēja izbraukt arī kārtīgu hardcore trasīti. Bet ir arī daudz mierīgākas un lēzenākas trasītes (zilās), līdz ar to katram būs iespēja atrast atbilstošāko sev un attiecīgās dienas noskaņojumam.


SNOWBOARDS / KALNU SLĒPOŠANAS / SNOWPARKS / SUPER G un OFFRAOAD

Yllas ir garākie nobraucieni visā Somijā. 63 trases un 29 pacēlāji. Labs snowparks gan iesācējiem, gan arī pro. Ja esi snowboard pūdera un offroad baudītājs, tad Yllas neliks vilties, jo ir iespēja izbraukt dažādas offroad trasītes (off-piste somiski) ar neskartu sniegu.


DZĪVOŠANA: Mūsu brīvdienu komanda dzīvos lielā koka mājiņā. Mājiņā ir 9 guļamistabas, katrā ir 2 stāvu gultu. Mājiņa būs aprīkota ar virtuvi un visu nepieciešamo gatavošanai, 2 lielās viesistabas, saunu un telpu slēpju vasku uzklāšanai. Ja interesē detaļas - Vairāk bildes no Lapzemes mājiņas.

Brauciena dalības maksa iekļauj:

  1. Transporta izmaksas (ieskaitot inventāra transportu)
  2. Prāmja biļetes (Tallina-Helsinki-Tallina)
  3. Dzīvošanu omulīgos apartamentos Somijas Lapzemē
  4. Brauciena sagatavošanu, koordinēšanu un vadīšanu

Piesakies zvanot 29727745 vai rakstot: [email protected]

--------------------------------------------------------------------------

No Arhīva:

Par 2014. gada piedzīvojumiem Rukā iespējams izlasīt lieliskajā Kristas rakstā - Atskats uz pavasara slēpošanas braucienu Ruka 2014

Vēl par AdventureLab piedzīvojumiem tieši Yllas - http://turists.lv/?s=yllas

Noslēgumā video tieši no Yllas 2013.gada pa distanču slēpošanas trasēm, gan arī nobraucieniem no kalna:Distanču slēpošana Yllas apkaimē, Marts 2013


Video no lielā Yllas kalna, Lapzeme, Somija, Marts 2013
 
Twitter ieraksti Twitter ieraksti