Distanču un kalnu slēpošana Ziemassvētku brīvdienās - Lapzeme

Datumi 22.12.2018. - 29.12.2018.
Brauciena izmaksas: Tiks precizētas, iepriekšējos gados bija ap 360 EUR

Garantēti ziemas prieki Lapzemē aiz polārā loka. Distanču slēpošana perfektās nebeidzamās trasēs. Paķer līdz arī snowu, jo turpat netālu ir lielisks kalns.

Lai pieteiktos vai uzdotu kādu jautājumu, spied PIETEIKTIES!

DISTANČU SLĒPOŠANA: Somijā distanču slēpošanas trašu kopgarums ir mērāms tūkstošos km. Vienā pašā Yllas 330km, no kuriem 40km ir izgaismoti. Somijā regulāri notiek FIS pasaules kausa posmi kā slēpošanā, tā arī biatlonā, līdz ar to ir iespēja izbraukt arī kārtīgu hardcore trasīti, ja dodamies uz Ruku. Vai arī ziemas paradīzi Levi. Katrā no šiem kūrortiem ir arī daudz mierīgākas un lēzenākas trasītes (zilās), līdz ar to katram būs iespēja atrast atbilstošāko sev un attiecīgās dienas noskaņojumam.


SNOWBOARDS / KALNU SLĒPOŠANAS / SNOWPARKS / SUPER G un OFFRAOAD


Yllas ir garākie nobraucieni visā Somijā. 63 trases un 29 pacēlāji. Labs snowparksgan iesācējiem, gan arī pro. Ja esi snowboard pūdera un offroad baudītājs, tad Yllas neliks vilties, jo ir iespēja izbraukt dažādas offroad trasītes (off-piste somiski) ar neskartu sniegu.


DZĪVOŠANA: Dzīvosim mājīgā koka mājiņā netālu no distanču slēpošanas trasēm un ērti piejamu lielo kalnu. Mājiņa aprīkota ar visu nepieciešamo Lapzemes baudīšanai un, protams, arī pirtiņu, kur kārtīgi sasildīties nākamās dienas aktivitātēm.

Brauciena dalības maksa iekļauj:

  1. Transporta izmaksas (ieskaitot inventāra transportu)
  2. Prāmja biļetes (Tallina-Helsinki-Tallina)
  3. Dzīvošanu omulīgos apartamentos Somijas Lapzemē
  4. Brauciena sagatavošanu, koordinēšanu un vadīšanu

Piesakies zvanot 29727745 vai rakstot: info@adventurelab.lv

 
Twitter ieraksti Twitter ieraksti