Adventurelab

Īss dosje

Piedzīvojumu darbnīcas AdventureLab autori un veidotāji ir vairāki kvalitatīvas atpūtas cienītāji - gan biedri, gan brīvprātīgie, kas vēlas dot savu ieguldījumu darbnīcas un jaunu aktivitāšu veidošanā.

Šobrīd aktivitātes AdventureLab komandā notiek pāris reizes gadā. Tās ir aktivitātes, kas jau ir izveidojušās par tradīcijām un tik foršas tradīcijas nevar neturpināt, tāpēc joprojām notiks gan Lapzemes brauciens ar iespēju kārtīgi izslēpoties gan ar distancenēm, gan arī pa kalniem, kā arī Jelgavnieku iemīļotie Adaptētā biatlona un Adaptētā triatlona mači.

Bet mēs vienmēr esam gatavi jauniem draugiem un jaunām aktivitātēm, tāpēc, ja vēlies mums pievienoties un ar mūsu palīdzību kādu savu aktivitāti padarīt par notikumu un tradīciju, ko arī citi gaida ar nepacietību, tad mēs tevi gaidām ar atplestām rokām. 


Sazinies ar mums: 
info [at] adventurelab.lv

Mūsu rekvizīti:
Biedrība Piedzīvojumu Darbnīca
Reģ. nr. 40008153613
Jur.adrese: Jelgava, Krastmalas iela 11 , LV-3008

ps. Nesen nodibinātais SIA Adventurelab nekādā veidā nav saistīts ar mums un, ar mums nesaskaņojot, izmanto mūsu izveidoto zīmola vārdu.

Mūsu draugi

  • Jelgavas Dome
  • Jelgavas Sporta Servisa Centrs
  • Mūzikas klubs - Jelgavas Krekli
  • FlyMeAway

Komanda

Andis Zeidmanis

Andis Zeidmanis

AdventureLab ideju bīdītājs. Mazliet ķerts uz sportu un jebkādām aktivitātēm, kuras rada un parauj līdz ar citus. Brīvajā laika no piedzīvojumiem strādā finanšu tirgos.

Ceļojumu blogs turists.lv
andis [at] adventurelab.lv
2972 7745

Haralds Helfričs

Haralds Helfričs

AdventureLab mākslinieciskā dvēsele. Skaistas bildes, braucienu muzikālais pavadījums ar ģitāru, mājas lapas dizains. Brīvajā laikā no piedzīvojumiem pašnodarbināts arhitekts un dizainers.

haralds [at] adventurelab.lv
2649 4972

Mārtiņš Stoļaronoks

Mārtiņš Stoļaronoks

Jaukais AdventurLab biedrs. Kāpj klintīs, brauc ar vēlo un bauda vīnu. Gatavs piedzīvojumu meklētājiem atklāt kalnu trekinga priekus.

martins [at] adventurelab.lv
2838 5491

Raivis Kalniņš

Raivis Kalniņš

AdventureLab tehniskais atbalsts. Rūpējas par mājaslapas dzinēju, kā arī nodrošina mūsu piedzīvojumu sinhronizāciju un GoPro ekipējumu, kā arī neaizmirst par ceļotāju izsalkušajiem vēderiem.

www.rooworks.com

Alise Papina

Alise Papina

AdventureLab lietvede. Dejo un mācās un trenējās kļūt par kārtīgi piedzīvojumu
meklētāju! Nodrošina visu atskaišu nodošanu laikā.

Gatis Kokins

Gatis Kokins

AdventureLab komandas biedrs. Piedalās un pārstāv AdventureLab komandu dažādās piedzīvojumu sacensībās, kā arī vasarā veido dažādus pārgājiena un velobraucienu maršrutus. Arī pieredzes bagāts tiesnesis Adaptētā biatlona un triatlona sacensībās.
Organizētie ceļojumi - Kalnu pārgājiens Alpos 2014, Nepieradinātā Kirgizstāna 2014 un 2015

gatis [at] adventurelab.lv
26308507