Privātuma politika

 Informācija par datu nosūtīšanu


Mēs nekādā gadījumā nedalāmies ar Jūsu datiem ar citām organizācijām, kā tikai tām, kas nodrošina tiešo pakalpojuma izpildi vai grāmatvedības uzskaiti, un tikai tādā apjomā, kāds minimāli nepieciešams pakalpojuma izpildei.


Mēs varam nosūtīt Jūsu datus līguma izpildīšanas nolūkos, atkarībā no Jūsu pasūtījuma apjoma: vēstniecībām, transporta, tai skaitā avio pakalpojumu sniedzējam, tūroperatoram, kas apkalpos Jūsu ceļojumu, organizācijām, kas nodrošinās Jūsu pakalpojuma izpildi.


Ja Jūsu dati komercdarbības, tai skaitā Jūsu līguma izpildes, ietvaros tiek nosūtīti, mēs nodrošināsim, ka šīs trešās personas saglabā jūsu Personas datu konfidencialitāti un nodrošina piemērotu aizsardzību.


 Datu aktualizācija


Mēs apņemamies nodrošināt Jūsu Personas datu pareizību un paļaujamies uz Jums un citām personām, kas nodevušas šos personas datus, ka tiks nodrošināta nepieciešamā šo Personas datu aktualizācija.


Jums ir tiesības jebkurā laikā pieprasīt grozīt, papildināt vai dzēst savus Personas datus, kas par jums ir Aģentūras rīcībā, ja vien tas nav pretrunā ar līgumsaistību izpildes nosacījumiem vai normatīvo aktu prasībām.

Instagram

Facebook

Kontakti

Uzdot jautājumu info@adventurelab.lv +371 29727745 adventurelab.lv