Slēpošana Norvēģijā 2021


Turpināsim Norvēģijas distanču slēpošanas kūrortu iepazīšanu jau ceturto gadu. Esam izslēpojušies Geilo, Gol uun Trysil apkārtnes kalnos un varam teikt, ka norvēģi māk taisīt distanču slēpošanas trases skaistās vietās. Jaunajā slēpošanas sezonā AdventureLab turpinās apgūt jaunas distanču slēpošanas teritorijas un aicina pievienoties aktīvā braucienā uz lielāko Norvēģijas ziemas kūrortu - slēpotāju paradīzi Trysil

Brauciena laiks: 23. - 31. janvāris 2021

Brauciena dalības maksa: 480 EUR

Norvēģijā distanču slēpošanas trašu ir vairāk kā ceļu un ne velti ir teiciens, ka norvēģi piedzimst jau ar slēpēm kājās. Šajā ziemas sezonā mēs dodamies iekarot Norvēģijas lielākā slēpošanas kūrorta Trysil plašumus. Zinot, ka Norvēģijā distanču trases ir saistītas vienotā tīklā, tad to kopgarums mērāms tūkstošos un visus izslēpot pat viena kūrorta ietvaros ir liels izaicinājums. Trysil pieejamas dažādas trases slēpotājiem ar dažādiem sagatavotības līmeņiem - iesācējiem tā ir lieliska iespēja pilnveidot prasmes ideālos apstākļos, bet pieredzējušiem slēpotājiem - pārbaudīt savas spējas. Viens no lielākajiem slēpošanas kalniem Norvēģijā gaida arī kalnu slēpotājus un snowbordistus. Kā ierasts, lieliska iespēja apvienot abas aktivitātes. Tāpat tur pieejamas daudz dažādu citu izklaides iespēju (suņu safari, sniega moču izbraucieni u.c.)


Slēpošanas apvidus atrodas 600m+ v.j.l. un tas ir lielisks priekšnosacījums veselīgai, aktīvai un estētiskai ziemas atpūtai kalnu apstākļos!
Brauciena dalības maksa iekļauj:

  1. Transporta izmaksas (ieskaitot inventāra transportu)
  1. Prāmja biļetes 
  1. Dzīvošanu omulīgos apartamentos
  1. Brauciena sagatavošanu, koordinēšanu un vadīšanu
  1. Kopīgi gatavotas brokastis un vakariņas 
Papildus izdevumi:
  •   Apdrošināšana
  •   Ski-pass

Grupas vadītājs: Haralds/Andis
Vairāk info: info@adventurelab.lv

Instagram

Facebook

Kontakti

Uzdot jautājumu info@adventurelab.lv +371 29727745 adventurelab.lv