AdventureLab apgūst jaunas distanču un kalnu slēpošanas teritorijas un aicina pievienoties braucienā uz Norvēģijas slēpošanas paradīzi Geilo. Tur mūs gaida vairāk kā 550 km koptas un speciāli sagatavotas distanču trases slēpotājiem ar dažādām prasmēm un pieredzi (4 dažādi līmeņi). Turpat arī slēpošanas kalns ar 39 trasēm, nobraucieniem līdz 2km garumā kalnu slēpotājiem un snowbordistiem. Kā ierasts, lieliska iespēja apvienot abas aktivitātes. Tāpat Geilo pieejamas daudz dažādu citu izklaides iespēju (suņu safari, sniega moču izbraucieni u.c.)

Brauciena laiks: 17. - 25. februāris 2018

Brauciena dalības maksa iekļauj:

  1. Transporta izmaksas (ieskaitot visa inventāra transportu)
  2. Brokastis un vakariņas (gatavosim kopā)
  3. Prāmja biļetes 
  4. Dzīvošanu pašiem savos apartamentos ar pirtiņu
  5. Brauciena sagatavošanu, koordinēšanu un vadīšanu

Izbrauksim 17. februāra (sestdiena) pēcpusdienā no Rīgas ar prāmi uz Stokholmu, kur ieradīsimies 18. februāra rītā. Svētdienas vakarpusē ierodamies Geilo. Tur slēpojam 6 dienas līdz 24. februārim (sestdiena). Vakarā izbraucam uz Nynäshamn, kur 8:00 ir prāmis uz Ventspili. Rīgā ierodamies svētdien vēlā vakarā.

Dzīvosim, kā ierasts šādos braucienos, mājiņā ar visām ērtībām, pirti un citām ekstrām. Aktivitāšu plāns pēc paša vēlmēm un iespējām.

DISTANČU SLĒPOŠANA: 550km garas perfekti iekoptas distanču slēpošanas trases līdzīgi kā Somijas lapzemē, bet norvēģu izpildījumā. Piemērotas savā prasmēm un vēlmēm. Gan izteikti zilās, gan melnās trasītes, bet arī pa vidu daudz un interesantu ziemas cilpu var uzmest.

SNOWBOARDS / KALNU SLĒPOŠANA: Norvēģu slēpošanas kūrorts ar 39 trasēm.

PIETEIKŠANĀS: Spied Pieteikties un atsūti mums savus datus. Sagatavosim rēķinu. Pēc avansa 200 EUR saņemšanas varēsim apstiprināt Tev vietu braucienā. Atlikusī summa 45 dienas pirms brauciena.

Ja rodas vairāk jautājumu, raksti uz [email protected] vai +371 26494972

 
Twitter ieraksti Twitter ieraksti