Slēpošana Norvēģijā 2023


Turpināsim Norvēģijas distanču slēpošanas kūrortu iepazīšanu jau ceturto gadu. Esam izslēpojušies Geilo, Gol uun Trysil apkārtnes kalnos un varam teikt, ka norvēģi māk taisīt distanču slēpošanas trases skaistās vietās. Jaunajā slēpošanas sezonā AdventureLab turpinās apgūt jaunas distanču slēpošanas teritorijas un aicina pievienoties aktīvā braucienā uz vienu no iecienītākajiem Norvēģijas ziemas kūrortiem - slēpotāju paradīzi Beitostølen

Brauciena laiks: 5. - 13. februāris 2023

Brauciena dalības maksa: 495 EUR (sēdvieta uz prāmja)


Norvēģijā distanču slēpošanas trašu ir vairāk kā ceļu un ne velti ir teiciens, ka norvēģi piedzimst jau ar slēpēm kājās. Šajā ziemas sezonā mēs dodamies iekarot Norvēģijas slēpošanas kūrorta Beitostølen plašumus. Zinot, ka Norvēģijā distanču trases ir saistītas vienotā tīklā, tad to kopgarums mērāms tūkstošos un visus izslēpot pat viena kūrorta ietvaros ir liels izaicinājums. Beitostølen pieejamas dažādas trases slēpotājiem ar dažādiem sagatavotības līmeņiem - iesācējiem tā ir lieliska iespēja pilnveidot prasmes ideālos apstākļos, bet pieredzējušiem slēpotājiem - pārbaudīt savas spējas. Slēpošanas kalns gaida arī kalnu slēpotājus un snowbordistusKā ierasts, lieliska iespēja apvienot abas aktivitātes. Tāpat tur pieejamas daudz dažādu citu izklaides iespēju (suņu safari, sniega moču izbraucieni u.c.)

Slēpošanas apvidus atrodas 800m+ v.j.l. un tas ir lielisks priekšnosacījums veselīgai, aktīvai un estētiskai ziemas atpūtai kalnu apstākļos!


Brauciena dalības maksa iekļauj:

  • Transporta izmaksas (ieskaitot inventāra transportu)
  • Prāmja biļetes 
  • Dzīvošanu omulīgos apartamentos ar pirti
  • Brauciena sagatavošanu, koordinēšanu un vadīšanu
  • Kopīgi gatavotas brokastis un vakariņas 

Papildus izdevumi:

  • Piemaksa par kajīti, ja vēlaties

  • Apdrošināšana, covid-19 testi, ja nepieciešami

  • Ski-pass uz lielā kalna  - 1 diena maksā 46eur, ja ņem vairākas vai dalās, tad lētāk

Grupas vadītājs: Haralds/Andis
Vairāk info: info@adventurelab.lv

Instagram

Facebook

Kontakti

Uzdot jautājumu info@adventurelab.lv +371 29727745 adventurelab.lv