Arī šogad turpinām lielisko tradīciju un atgriežamies Somijas ziemeļos - Lapzemē! Ar kopīgām Ziemas aktivitātēm sagaidīsim un pavadīsim Ziemassvētku nedēļu, bet no atvaļinājuma atkal iztērēsies tikai 2 dienas.

20. - 27.decembris 2014

Brauciena izmaksas ir 360 EUR (iekļauts ceļš un dzīvošana).
Ziemassvētki ar sniegotām kupenām, apsnigušiem kokiem, kamīna sprakšķēšanu siltā guļbaļķu mājiņā, relaksētas sarunas pēc aktīvi sportiskās dienas sēžot saunā un pieturoties pie auksta aliņa - tas ir čiliņš, kas jāizbauda.

Somijas Lapzemi tiešām var nosaukt par Ziemas paradīzi. AdventureLab komandu tā aicina atgriezties katru sezonu kopš tālā 2008.gada. Braucam jau Ziemassvētku laikā, kad visvairāk kārojas izbaudīt ziemas priekus. Distanču slēpošana perfekti iekārtotās trasēs, lielais kalns snowotājiem un slēpotājiem, lieliska kompānija, svētku vakariņas, pirtiņa un vārtīšanās sniegā. Pievienojies un ņem līdz arī sev tuvos!

Šogad atgriežamies Pyha-Luosto - distanču trases vairāk kā 160 km garumā, divi slēpošanas kalni un citi ziemas prieki!

CEĻŠ: Braucam ar 9 vietīgu busiņu. Izbraucam piektdienas naktī uz sestdienu, lai jau pirmo nakti sagaidītu jaunajās Ziemassvētku mājās un svētdien no rīta jau būtu gatavi doties iepazīt Ziemeļu paradīzi.

AKTIVITĀTES: 
Distanču slēpošanas lieliski sagatavotās trasēs ar neaizmirstamām dabas ainavām. Divi kalni sniega dēļotāju un kalnu slēpotāju priekam. Ziemeļbrieži, sniegamoči un citas aktivitātes pēc katra paša izvēles. Tā būs īsta ziemas prieku baudīšana!

DZĪVOŠANA: Kā parasti dzīvosim koka guļbūves mājiņā ar virtuvi, saunu un citām ekstrām netālu no slēpošanas trasēm.

Šī brauciena gala mērķis šogad būs Pyha-Luosto. Kā allaž mūs sagaidīs piesniguši meži un kalni ar pasakainām ainavām, izcili sagatavotas distanču slēpošanas trases vairāk kā 160 km garumā, divi slēpošanas/snovošanas kalni un daudzas citas atpūtas iespējas.

Distanču slēpošana: trašu kopgarums sastāda virs 160 km, no kuriem vismaz 20 km ir izgaismotas un pieejamas arī vakara slēpojumiem. Trases ir kvalitatīvas, katru dienu tās tiek atjaunotas ar retraku, pieejamas trases dažādiem sagatavotības līmeņiem un slēpošanas stiliem. Gar trasēm izvietotas vairākas Lean-to atpūtas vietas, kā arī kafejnīcas. Neatņemama sastāvdaļa, protams, ir neaizmirstamas sniegbaltas dabas ainavas, jo trases dodas arī pāri kalniem.

Kalnu slēpošana: Galā mūs sagaidīs divi kalni: viens Pyha ar 14 kalnu trasēm, otrs - Luosto ar 7 trasēm dažādām sagatavotības pakāpēm. Tāpat pieejamas vairākas offroad trases pūdera cienītājiem.

Dzīvosim guļbūves mājiņā ar saunu, virtuvi un citām ērtībām. Pārtiku un citas sadzīviskās lietas ņemam līdzi no Latvijas. Kopīgi gatavosim maltītes, pušķosim egli un visādi citādi atzīmēsim draudzīgi Ziemassvētkus.

Brauciena izmaksas ir 360 EUR (iekļauts ceļš un dzīvošana).

Ja ir kādi jautājumi vai ierosinājumi:
Zvani Haraldam - 26 494 972 
Raksti info [at] adventurelab.lv

 
Twitter ieraksti Twitter ieraksti