Fēru salas Jūnijs 2022

Lieliska iespēja iepazīt Fēru salas starp vasarassvētkiem un Jāņiem. Pavasara jēri jau būs paaugušies, zaļie kalni ieguvuši košāku nokrāsu, dienas paliek garākas un iespēja noķert saulīti palielinās. 

Datumi: 16.-20. Jūnijs 2022

Brauciena izmaksas: 975 EUR 


Tevi varētu interesēt šāds piedzīvojums? Spied pieteikties

Piedzīvojumi Fēru salās mums ir īpaši mīļi, un ir neviltots prieks tur atgriezties. Skati, staigājot pa šo noslēpumiano un neticamo Dievu salu, rada maģiskas sajūtas, ko nav iespējams aprakstīt. Salas burvība ir jāizbauda katram pašam, tāpēc nākamajā pavasarī atgriezīsimies Fēru salās, lai noķertu to maģisko kaifu.

Kas jāzin dodoties uz Fēru salām ar AdventureLab?


Transports

Fēru salās mūs nogādās AirBaltic un Atlantic  Airways lidojumi:

 16JUN  RIX-CPH-FAE         08:05 - 13:40   

 20JUN  FAE-CPH-RIX            15:00 - 21:55   


Mūsu rīcībā būs 2 ērti busiņi, ar kuriem nokļūsim trekinga takās. Fēru salu ceļi ir vieni no skaistākajiem pasaulē, tāpēc nokļūšana līdz pārgājienu sākumpunktam vien jau bus apbrīnu vērta. Busiņi būs mūsu rīcībā visu laiku. Tajos varēs atstāt mantas un pusdienas, kā arī izmantot spontāniem nakts pārgājieniem vai nokļūšanai vakariņās galvaspilsētā, lai izbaudītu kādu izsmalcinātu ēdienu.


Dzīvošana

Dzīvosim vienā no feinajiem mini ciematiņiem pie paša okeāna. Mājiņai ir 2 guļamistabas un liels otrais stāvs mūsu grupai, kur pažobelēs iekārtotas mini kabīnītes gulēšanai. Pēc pārgājieniem būs pieejama silta burbuļvanna "Džakuzi" ar fantastisku skatu uz kalniem. Pievienojam peldi aukstā okeānā un aukstu Fēru salu aliņu (kas kuram tuvāks) un brīvdienas izdevušās. Fēru salās brīnumainākās emocijas sniedz daba, tāpēc lielu uzsvaru liksim uz tās baudīšanas un mājiņu izmantosim kā bāzi, no kuras iepazīt šīs neaizmirstamās Ziemeļu salas.

 

Ēšana

Brokastis un vakariņas ir iekļautas brauciena izmaksās. Kopā gatavosim, klāsim galdu un kopā  mazgāsim traukus. Gatavošanas procesā uzsāktās sarunas turpinās pie vakariņa galda un var pārcelties uz džakuzi.

Pašiem būtu jāparūpējās par pusdienām, ko visērtāk paņemt no mājām - maizītes, snaki, rieksti, rozīnes. Uz vietas veikals būs pieejams 3.dienā. 


Laika apstākļi

Fēru salās laikapstākļi ir vēl mainīgāki nekā kalnos. Nereti kombinācija saule-lietus-saule-mākoņi-saule atkārtojas vairākas reizes dienā, tāpēc jābūt gataviem dažādiem laika apstākļiem. Prognozēm tik tālu ticēt īsti nevar, bet sola ap 10-15°C un mainīgo Fēru salu sauli. Laika prognoze Fēru salās.  Laikapstāķļi var būt atšķirīgi arī katrā kalnā vai ielejā.

Tēriņi uz vietas

Papildus izdevumi Fēru salās noteikti nebūs lieli; tik vien kā kāds suvenīrs vai auksts aliņš pēc kārtīga pārgājiena. Brokastis un vakariņas gatavosim kopā, kas ir jau iekļauts brauciena izmaksās. Pusdienām no mājām iesakam maizītes vai našķus. Ūdens Fēru salās ir viens no garšīgākajiem kādu esam dzēruši, tāpēc arī tēja termosā garšos īpaši izcili.

Veikalos pieņem arī kartes, varēsim iztikt bez Fēru salu kronām(DKK).


Apģērbs
Kā jau zināms, nav nepiemērotu laikapstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs. Šajā piedzīvojumā apģērbs ir īpaši svarīgs, lai varētu pilnvērtīgi izbaudīt šo salu burvību. Laiks Fēru salās ir ļoti mainīgs, un jābūt gataviem pat kādu dienu arī izmirkt. Ieteicams parūpēties par:
  • Ūdens necaurlaidīgiem apaviem;
  • Vēja un lietus necaurlaidīgu jaku;
  • Silto apakšveļu un vairāku slāņu apģērbu, lai var pielāgoties laikapstākļiem;
  • Mazo mugursomu īsajiem pārgājieniem.
Detalizētāku informāciju nosūtīsim pēc pieteikšanās.

Brauciena dalības maksā iekļauts:

  Lidojums no Rīgas un atpakaļ, nododamā bagāža
  Dzīvošana ērtā mājā
  Brokastis un vakariņas (kopā gatavosim)
  Komfortabls busiņš, pārvietošanās Fēru salās
  Piedzīvojumu un pārgājienu programma
  Brauciena sagatavošana un vadīšana

Papildus izdevumi:

  Ceļojumu apdrošināšana, ieskaitot Covid-19 riskus
  
Pusdienas/Uzkodas mugursomā
  Covid-19 tests, ja būs nepieciešams*


Šobrīd visi Covid-19 ierobežojumi ir atcelti.   

Ko mēs darīsim Fēru salās?
(var mainīties atkarībā no laika un citiem apstākļiem)
Grupas vadītājs: Andis
Vairāk info: andis@adventurelab.lv

Instagram

Facebook

Kontakti

Uzdot jautājumu info@adventurelab.lv +371 29727745 adventurelab.lv