Fēru salas Maija brīvdienās 2023

Varam apstiprināt, ka nākamajā pavasarī atgriežamies Fēru salās. Šis ir viens no skaistākajiem AdventureLab piedzīvojumiem. Piemērots arī iesācējiem, fiziskai kondīcijai tomēr jābūt virs vidējā. Dienā jāspēj noiet 12-16km pa dažādu relijefu pievarot 500-600 augstuma metrus. 

Uzkāpjot neskaitāmās Fēru salu virsotnītēs, pavērsies savrupi debešķīgas ainavas.


Datumi: 28.APR - 1.MAI 2023 

Brauciena izmaksas: 985 EUR 


Tevi varētu interesēt šāds piedzīvojums? Spied pieteikties

Piedzīvojumi Fēru salās mums ir īpaši mīļi, un ir neviltots prieks tur atgriezties. Ainaviski dievišķi skati rada maģiskas sajūtas. 

Kas jāzin dodoties uz Fēru salām ar AdventureLab?

Lidojums 

Pasakaini ātrs un ērts tiešais reiss no Rīgas, ko izpilda Smartlynx Airlines sadarbībā ar tūroperatoru flymeaway. Aviobiļete un bagāža iekļauta cenā. 


Dzīvošana (iekļauta cenā)

Dzīvosim vienā no feinajiem mini ciematiņiem pie paša okeāna. Mājiņai ir 2 guļamistabas un liels otrais stāvs mūsu grupai, kur pažobelēs iekārtotas mini kabīnītes gulēšanai. Pēc pārgājieniem būs pieejama silta burbuļvanna "Džakuzi" ar fantastisku skatu uz kalniem. Pievienojam peldi aukstā okeānā un aukstu Fēru salu aliņu (kas kuram tuvāks) un brīvdienas izdevušās. Fēru salās brīnumainākās emocijas sniedz daba, tāpēc lielu uzsvaru liksim uz tās baudīšanas un mājiņu izmantosim kā bāzi, no kuras iepazīt šīs neaizmirstamās Ziemeļu salas.

 

Ēšana

Brokastis un vakariņas ir iekļautas brauciena izmaksās. Kopā gatavosim, klāsim galdu un pēc tam arī mazgāsim traukus. Gatavošanas procesā uzsāktās sarunas turpinās pie vakariņa galda un var pārcelties uz džakuzi.

Pašiem būtu jāparūpējās par pusdienām, ko visērtāk paņemt no mājām - maizītes, snaki, rieksti, rozīnes. Uz vietas veikals pieejami 3.dienā. 


Tēriņi uz vietas

Papildus izdevumi Fēru salās noteikti nebūs lieli; tik vien kā kāds suvenīrs vai auksts aliņš pēc kārtīga pārgājiena. Brokastis un vakariņas gatavosim kopā, kas ir jau iekļauts brauciena izmaksās. Pusdienām no mājām iesakam maizītes vai našķus. Ūdens Fēru salās ir viens no garšīgākajiem kādu esam dzēruši, tāpēc arī tēja termosā garšos īpaši izcili.

Veikalos pieņem arī kartes, dāņu kronas nebūs nepieciešamas.


Transports

Mūsu rīcībā būs 2 ērti busiņi (katrā 9 vietas), ar kuriem nokļūsim trekinga takās. Fēru salu ceļi ir vieni no skaistākajiem pasaulē, tāpēc nokļūšana līdz pārgājienu sākumpunktam vien jau bus apbrīnu vērta. Busiņi būs mūsu rīcībā visu laiku. 


Laika apstākļi

Fēru salās laikapstākļi ir vēl mainīgāki nekā kalnos. Nereti kombinācija saule-lietus-saule-mākoņi-saule atkārtojas vairākas reizes dienā, tāpēc jābūt gataviem dažādiem laika apstākļiem. Prognozēm tik tālu ticēt īsti nevar, bet sola ap 10-15°C un mainīgo Fēru salu sauli. Laika prognoze Fēru salās.  Laikapstāķļi var būt atšķirīgi arī katrā kalnā vai ielejā.

Apģērbs
Kā jau zināms, nav nepiemērotu laikapstākļu... Šajā piedzīvojumā apģērbs ir īpaši svarīgs, lai varētu pilnvērtīgi izbaudīt šo salu burvību. Laiks Fēru salās ir ļoti mainīgs, un jābūt gataviem arī 24h lietum. Ieteicams parūpēties par:
  • Ūdens necaurlaidīgiem apaviem;
  • Vēja un lietus necaurlaidīgu jaku;
  • Silto apakšveļu un vairāku slāņu apģērbu, lai var pielāgoties laikapstākļiem;
  • Mazo mugursomu īsajiem pārgājieniem.
Detalizētāku informāciju nosūtīsim pēc pieteikšanās.

Brauciena dalības maksā iekļauts:

  Lidojums no Rīgas un atpakaļ, nododamā bagāža
  Guļvietu / dzīvošanu mājiņā pie okeāna starp kalniem
  Brokastis un vakariņas (visi kopā gatavosim)
  Transfēri, nokļūšana skaistākajās Fēru salu takās
  Piedzīvojumu un pārgājienu programma
  Brauciena sagatavošana

Papildus izdevumi:

  Ceļojumu apdrošināšana, ieskaitot Covid-19 riskus
  Nepieciešamās atļaujas, testi iebraukšanai Fērus salās pēc tā brīža noteikumiem


Šobrīd Fēru salās ir atcelti visi covid ierobežojumi - 
links


Ko mēs darīsim Fēru salās?
(var mainīties atkarībā no laika un citiem apstākļiem)
Grupas vadītājs: Andis Zeidmanis
Vairāk info: andis@adventurelab.lv

Instagram

Facebook

Kontakti

Uzdot jautājumu info@adventurelab.lv +371 29727745 adventurelab.lv